top of page

Polityka prywatności

Dane osobowe, które przechowujemy i jak są wykorzystywane

 

E-mail

Podczas wypełniania formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przechowywanie Twojego adresu e-mail. Twój adres e-mail jest używany, aby skontaktować się z Tobą, jeśli coś jest ważne, lub jeśli zostaliśmy poproszeni o odpowiedź na Twoje pytanie

Twój adres e-mail zostanie usunięty z naszego rejestru jeśli tylko sobie tego zażyczysz.

Twój adres e-mail jest przechowywany tak długo, jak długo jesteś zainteresowany naszą ofertą i możesz w dowolnym momencie skontaktować się z nami, aby zakończyć członkostwo, a tym samym je usunąć.

 

Inne

Możesz również podać dane osobowe, lub numer telefonu poprzez naszą stronę na facebooku: Angielski w lesie. Jakkolwiek możesz jednak w każdej chwili poprosić o usunięcie danych z naszego systemu, nie możemy usunąć Twoich danych z Facebooka. W wypadku konta facebookowego odpowiada za to facebook i to on jest administratorem Twoich danych osobowych.

 

Jeśli wyślesz do nas wiadomość e-mail, zapiszemy wiadomość e-mail na okres maksymalnie 1 roku, aby móc wrócić i pomóc w rozwiązaniu problemów, które mogą być ponownie istotne lub przedstawić Ci ofertę na nadchodzący rok.

 

Twoje prawa

Jeśli chcesz poprawić, usunąć lub sprzeciwić się przetwarzaniu swoich danych osobowych, skontaktuj się z administratorem danych osobowych pod adresem info@learnoutdoors.pl.

bottom of page