top of page
IMG20230702124929_edited.jpg

Nasza misja

Fundacja Learn Outdoors od 2018 roku pokazuje dzieciom i młodzieży, że edukacja może być przyjemna. Stosujemy alternatywne metody nauczania, wyznając zasadę, że najlepiej zapamiętujemy, robiąc coś samemu, dlatego dzieci na naszych wyjazdach same szukają informacji, używają narzędzi, mierzą, budują i brudzą sobie ręce.

 

Organizujemy wyjazdy geograficzne, airsoftowe, naukowo-techniczne (STEM), a w lecie zapraszamy na obozy bushcraftowe, fantasy i wiele innych.

 

Nieodłącznym elementem naszych wypadów jest obecność zagranicznych wolontariuszy. Nie ma u nas miejsca na jakiekolwiek formy dyskryminacji czy nietolerancji - stawiamy na atmosferę pełną szacunku, akceptacji i otwartości. Wierzymy, że dialog jest kluczem do budowania mostów między ludźmi i kulturami.

 

Learn Outdoors to fundacja non-profit, dlatego możemy nie tylko zaoferować państwu niskie ceny, ale także udostępnić sprzęt niezbędny podczas naszych wypraw. Wierzymy, że edukacja powinna być dostępna dla każdego - bez względu na warunki społeczne czy finansowe. Naszym celem jest zapewnienie każdemu dziecku możliwości poznawania świata i zdobywania wiedzy w interesujący sposób.

bottom of page