top of page
IMG_20230722_134130.jpg

Szumi Camp

Malownicza dawna baza harcerska położona nad jeziorem Brzeźnie w sercu Przemęckiego Parku Krajobrazowego. Tu odbywają się nasze obozy letnie - w nocy śpimy pod namiotami, a w dzień biegamy po lesie, kąpiemy się w jeziorze czy relaksujemy się przy ognisku.

Adres: ul. Harcerska 2, 64-150 Miastko

SSM Złoty Widok

Położone w górach urokliwe schronisko młodzieżowe utrzymane w stylu lat 90. Tutaj zazwyczaj odbywają się nasze wyjazdy weekendowe oraz ferie zimowe - wędrujemy wtedy po górach szlakami turystycznymi, zwiedzamy kamieniołom i podziwiamy krajobraz z tarasu widokowego, a po zajęciach wspólnie spędzamy czas w świetlicy na grach i zabawach.

Adres: ul. Kolonijna 14, 58-573 Piechowice Michałowice

SSM Lubachów

Schronisko położone niedaleko Świdnicy z pięknym widokiem na góry w regionie bogatym w atrakcje turystyczne. Zapraszamy tutaj na niektóre z naszych wyjazdów weekendowych.

Adres: 58-114 Lubachów 12

Sulicamp.jpeg

SuliCamp

Kompleks wypoczynkowy położony pod masywem Ślęży nad pięknym Zalewem Sulistrowickim. Tu zapraszamy Państwa na wyjazdy weekendowe. Korzystamy wtedy z oferty domków i pokoi i cieszymy się wypoczynkiem na łonie natury. Ze względu na bliską odległość od Wrocławia transport muszą zorganizować Państwo we własnym zakresie.

Adres: ul: Wypoczynkowa 6, 55-050 Sulistrowice

Krypta we Wróblowicach

Teren starej fabryki cukierków lub pluszaków (jak głosi legenda) udostępniony nam dzięki uprzejmości właściciela - pana Janusza. Obiekt składa się z kilku budynków (hali, magazynu, domku), bunkrów oraz otaczającego je lasu. Niezastąpiony klimat tego miejsca oraz bliska odległość od Wrocławia sprawiają, że to idealne miejsce na nasze wypady airsoftowe.

Współrzędne: 51.15879205539157, 16.773038151223073

Radzyna.webp

Radzyna

Dawniej nasza baza, dziś - ze względu na małą pojemność - miejsce na wypady airsoftowe. Otoczona jest lasami, gdzie znaleźć można torfowiska, dawny fort czy ponad stuletni cmentarz niemiecki - jest to miejsce pełne niespodzianek z niepowtarzalnym klimatem.

bottom of page