top of page

Polityka prywatności

Dane osobowe, które przechowujemy i jak są wykorzystywane

 

E-mail

Nawiązując z nami kontakt mailowy, wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie użytego adresu e-mail. Korzystamy z niego, aby skontaktować się z Państwem, w celu przekazania istotnych informacji lub jeśli zostaliśmy poproszeni o odpowiedź na Państwa pytanie.

Adres e-mail zostanie usunięty z naszego rejestru, jeśli tylko sobie Państwo tego zażyczą. Jest on przechowywany tak długo, jak długo są Państwo zainteresowani naszą ofertą.  W dowolnym momencie mogą Państwo skontaktować się z nami, aby zakończyć członkostwo, a tym samym je usunąć.

Wiadomości e-mail od Państwa są zapisywane maksymalnie na okres jednego roku, w przypadku gdyby zaszła konieczność ponownego zajęcia się daną sprawą oraz w celu przedstawienia Państwu oferty na nadchodzący sezon.

Inne

Mogą Państwo również podać swoje dane osobowe lub numer telefonu poprzez naszą stronę na Facebooku: Fundacja Learn Outdoors. W każdym momencie można poprosić o usunięcie danych z naszego systemu; nie jesteśmy jednak w stanie usunąć Państwa danych z Facebooka - ich administratorem jest Meta.

Jeśli chcą Państwo poprawić, usunąć lub sprzeciwić się przetwarzaniu swoich danych osobowych, prosimy o kontakt z administratorem pod adresem info@learnoutdoors.pl.

bottom of page